Równie popularnym zabiegiem jest redukcja tkanki tłuszczowej, czyli endermologia Wrocław i Lublin poprzez zastosowanie fal ultradźwiękowych rozbijających strukturę tłuszczu. Jest to metoda bardzo bezpieczna i skuteczna zarazem. Stosowane są również profesjonalne zabiegi antycellulitowe, które w znakomity sposób redukują tak zwaną skórkę pomarańczową, nadając jej jędrność i sprężystość. Wielu klientów we Wrocławiu korzysta także z możliwości usunięcia blizn przy zabiegach endermologii , znamion i przebarwień, które potrafią bardzo szpecić odsłonięte części ciała. Bardzo negatywnym efektem, szczególnie na nogach, choć nie tylko, bywają także żylaki i pajączki. Doświadczona klinika z zabiegami medycyny estetycznej  i salon kosmetyczny w Lublinie z dostępnymi promocjami z cennikiem zajmie się i takimi sprawami oferując skleroterapię.

Zabiegi Endemologiczne

Dlatego też gabinety medycyny estetycznej rosną w naszym kraju jak grzyby po deszczu, a szczególnie polecane od jakiegoś czasu są takie gabinety w Lublinie. Oferowany w nich jest cały szereg zabiegów, tak na twarz, jak i całe ciało oraz wybrane jego części. Bardzo popularne jest na przykład wstrzykiwanie botoksu, czyli toksyny botulinowej, które to w znakomity sposób wygładza zmarszczki i od razu sprawia, że wyglądamy na młodszych i bardziej wypoczętych.

Zabiegi Endemologiczne w Lublinie

Zabiegi medycyny estetycznej w mieście Lublin

Twarz może również zostać efektywnie wymodelowana poprzez tak zwany lipofilling, który polega na pobraniu tłuszczu z jednego miejsca i przeszczepieniu go w drugie, wydatnie zmieniając tym samym wygląd i strukturę twarzy. Skutecznie oznaki starzenia niwelują także nici liftingujące.